•  radek.pastuszka@multi-kam.pl
  •  +48 518 501 580

Wysyłasz pocztą lub mailem swoje oferty? Jaki procent wysłanych ofert skutkuje zamówieniem? Wiadomości często lądują w koszu bez czytania z braku czasu. Ty też nie trać czasu. Poszukiwanie klientów zleć profesjonalistom i płać tylko za efekty!

Jeżeli chcesz, żeby Twoje produkty szybko, bez ryzyka i zbędnych kosztów znalazły się w największych sieciach handlowych takich jak CASTORAMA, LEROY MERLIN, OBI, PRAKTIKER, NOMI, BRICOMAN, BRICO DEPOT, BRICOMARCHE, to skorzystaj z naszych usług.

Nowoczesny kanał dystrybucji jakim są markety budowane jest coraz bardziej atrakcyjny dla producentów i importerów. Jednocześnie jest to kanał najsłabiej znany dla potencjalnych dostawców, a przez to postrzegany jako nieprzyjazny i trudny do współpracy. Największą trudnością, jaką napotykają oni na swojej drodze jest przedstawienie kupcowi swojej oferty. Często jest tak, że wysłana pocztą czy też mailem oferta ładuje bez czytania w koszu. I nie dzieje się tak z powodu złej woli kupca czy też jego niechęci do dostawcy ale najczęściej z powodu braku czasu. Kupiec przeciętnie ma ok. 150-200 dostawców, z którymi musi prowadzić bieżące działania, ustalać warunki współpracy, promocje wyjaśniać bieżące problemy itp. Poza tym są wszystkie bieżące spotkania, jakie odbywając się w firmach tej wielkości, analizy i raporty do napisania. Kupiec fizycznie nie ma czasu na spotkania z nowymi, niedoświadczonymi dostawcami, którym trzeba wszystko wyjaśniać. Czyż my sami nie działamy w podobny sposób na codzień?

W tym miejscu firma multi-KAM może Państwu pomóc. Wielu Kupców zna nas osobiście od wielu lat. Wiedzą, że my potrafimy poruszać się w ich świecie, że znamy ich umowy niemalże na pamięć. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że Wasza oferta nie wyląduje w koszu. Właśnie nad Państwa ofertą Kupiec się pochyli, przeanalizuje ją i powie co jest w niej atrakcje a co trzeba w niej poprawić, żeby atrakcyjnym się stało. Mają Państwo realną szansę, żeby Państwa produkty zaistniały na sklepowych półkach.  

Nasze Dane

 

MULTI-KAM Radosław Pastuszka
ul. Lipińska 32A/35, 05-200
518 501 580
radek.pastuszka@multi-kam.pl
radek_pastuszka

NIP 125-088-22-20  REGON 142664394