•  radek.pastuszka@multi-kam.pl
  •  +48 518 501 580

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem przedstawiciela handlowego? Może zanim kupisz służbowe auto, laptopa i telefon, spróbuj usług naszych profesjonalnych Key Account Managerów i Przedstawicieli Regionalnych. To zyski bez niepotrzebnych kosztów!

Jeżeli chcesz, żeby Twoje produkty szybko, bez ryzyka i zbędnych kosztów znalazły się w największych sieciach handlowych takich jak CASTORAMA, LEROY MERLIN, OBI, PRAKTIKER, NOMI, BRICOMAN, BRICO DEPOT, BRICOMARCHE, to skorzystaj z naszych usług.

Nowoczesny kanał dystrybucji ma swoją specyfikę i wymagania. Potrzeba również czasu i wiedzy, aby włożona w ten segment rynku praca przyniosła efekty. Jakże często jest tak, że chcieliby Państwo zacząć współpracę z marketami budowlanymi, ale nie wiecie, czy będzie to opłacalne. Wiadomo, że początek takiego projektu to głównie koszty - trzeba zatrudnić odpowiedniego człowieka, dać mu telefon, auto, komputer. Zanim praca nowej osoby przyniesie oczekiwane efekty minie kilka miesięcy, z czego większość upłynie na próbach podpisania umów z poszczególnymi sieciami. W przypadku niepowodzenia poniesiecie Państwo dodatkowo koszty zwolnienia pracownika. Korzystając z usług firmy multi-KAM nic Państwo nie ryzykują i nie ponoszą niepotrzebnych kosztów otrzymując w zamian profesjonalne usługi. Jeżeli zajdzie potrzeba mogą Państwo skorzystać z usług naszych Key Account Managerów lub Przedstawicieli Regionalnych.

Oferujemy również pomoc w zakresie tymczasowego zarządzania sprzedażą, w momentach gdy robią Państwo zmianę na stanowisku Key Account Managera lub Szefa sprzedaży.  

Nasze Dane

 

MULTI-KAM Radosław Pastuszka
ul. Lipińska 32A/35, 05-200
518 501 580
radek.pastuszka@multi-kam.pl
radek_pastuszka

NIP 125-088-22-20  REGON 142664394